Glossary tooltip block

%title% %summary%

Breadcrumbs

מי אנחנו?

המרכז לצמיחה פיננסית

הוקם כמיזם חברתי למען הציבור.

כל אחד מאיתנו שואף להצלחה ולצמיחה פיננסית. כולנו רוצים להשיג את היעדים שהצבנו לעצמנו, ולהגשים את החלומות שלנו. אבל איך משיגים צמיחה פיננסית? 
 

 

הצלחה בתחום הפיננסי היא לא עניין של מזל או של כישרון מולד, אלא תוצאה ישירה של החלטות טובות שקיבלנו במהלך הדרך. השאלה הבאה, כמובן, היא איך נדע לקבל החלטות טובות? ובכן, אנחנו מקבלים החלטות פיננסיות טובות כשיש לנו את הידע והכישורים הדרושים לכך - ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

 

אנחנו במרכז לצמיחה פיננסית, שהוקם כחלק משליחות חברתית, מאמינים כי כל אחד - בין אם הוא אדם פרטי, משפחה או עסק - יכול לשפר את התנהלותו באופן שיסייע לו להגשים את שאיפותיו, אם רק יעמדו לרשותו הידע והכלים הנחוצים. מתוך תפיסה זו שמנו לעצמנו למטרה לשמש כבית של למידה, הדרכה, ידע וכלים לצמיחה פיננסית, עבור כל מי שרק מעונין בכך וללא עלות.

 

בני-נוער, חיילים, סטודנטים, משפחות צעירות, משפחות בוגרות, שכירים, עצמאים ומנהלי עסקים קטנים, כל אחד מכם נדרש לקבל החלטות פיננסיות בהתאם לנקודת הזמן המסוימת שבה הוא נמצא. לכן התאמנו במיוחד את מערכי הלימוד ומגוון הכלים המקצועיים לשלב בו אתם נמצאים בחייכם, לצומת הפיננסי שבו אתם ניצבים ולהחלטות שעליכם לקבל.

 

 

המרכז לצמיחה פיננסית הוקם ביוזמתו ובתמיכתו המקצועית של בנק הפועלים, אולם מטרתו לתרום משמעותית לצמיחה הפיננסית של כל אחד ואחד מכם, ללא כל קשר לשאלה לאיזה בנק אליו אתם משתייכים. כאן, באתר המרכז, תוכלו לקרוא וללמוד על הנושאים שמעניינים אתכם במיוחד, ואף להירשם להרצאות שרלוונטיות עבורכם.

 

"אנו מציעים להיות השותפים שלכם לדרך, ומאמינים כי הניסיון שלנו יסייע לכם לקבל החלטות טובות יותר, שיקדמו אתכם במסע להגשמת החלומות שלכם".

 

פרופסור צבי אקשטיין, יועץ אקדמי למרכז לצמיחה פיננסית

יועץ אקדמי למרכז לצמיחה פיננסית:
פרופסור צבי אקשטיין 

 

פרופ' צבי אקשטיין, המכהן כראש מכון אהרן למדיניות כלכלית באוניברסיטת רייכמן, מלווה את המרכז לצמיחה פיננסית בייעוץ פדגוגי ואסטרטגי שוטף. 

  

במהלך העשורים האחרונים, התפרשה פעילותו המקצועית של פרופסור אקשטיין על-פני הסקטור הציבורי והפרטי כאחד. במסגרתה שימש כדירקטור וכיועץ בכיר לחברות ולארגונים מובילים במשק, להם סייע בהתוויה וביישום מדיניות כלכלית במגוון תחומים. בנוסף שימש כחבר בוועדות ציבוריות וממשלתיות, וכמשנה לנגיד בנק ישראל (2006-2011). 


הליווי המקצועי שניתן למרכז לצמיחה פיננסית ע"י פרופ' צבי אקשטיין מבטיח הנגשת תכנים מקיפים, איכותיים ובלתי תלויים לציבור הרחב, במטרה לסייע לו בקבלת החלטות פיננסיות טובות בצמתי חיים מגוונים, ובשיפור התנהלותו הכלכלית. 

 

צוות המרכז לצמיחה פיננסית

 

  נעמה הלוי פאר   רנין מורדי  
  

נעמה הלוי פאר

מנהלת המרכז לבנקאות חברתית

  

רנין מורדי

מנהלת המרכז לצמיחה פיננסית

  
         
  גליה רוח-נוי   מירב ברנשטיין  
  גליה רוח-נוי   מירב ברנשטיין  

 

נבחרת המרצים שלנו

     
פרופסור צביקה אקשטיין  

פרופסור צביקה אקשטיין

ראש מכון אהרן למדיניות כלכלית באוניברסיטת רייכמן, מלווה את המרכז לצמיחה פיננסית בייעוץ פדגוגי ואסטרטגי שוטף.  

     
ד"ר מורן אופיר  

ד"ר מורן אופיר

ד"ר למימון ומרצה בכירה בבית ספר הארי רדזינר למשפטים באוניברסיטת רייכמן, מומחית בקבלת החלטות פיננסיות.

     
אופיר בקר  

אופיר בקר

יועץ ומאמן אישי-עסקי. בעל ניסיון של 19 שנים בליווי משפחות בניהול תקציב משפחתי, ליווי בעלי עסקים קטנים ופיתוח מנהלים בארגונים. 

     
עו"ד עינת כרמי-ברק  שותפה וראש מחלקת דיני עבודה במשרד סלומון ליפשיץ ושות'.  

עו"ד עינת כרמי-ברק 

שותפה וראש מחלקת דיני עבודה במשרד סלומון ליפשיץ ושות'. בעלת ניסיון רב שנים ומעמיק בתחום דיני העבודה ומדורגת דרך קבע במדריכי דירוג משפטיים, ישראלים ובינלאומיים, כעו"ד מובילה ומוערכת בתחום. עינת מלווה, מייצגת בערכאות המשפטיות השונות ומייעצת לארגונים ומעסיקים מהבולטים במשק בפעילות שוטפת ובסוגיות מורכבות רבות, במשפט הקיבוצי והפרטי. עינת מוזמנת באופן תדיר להרצות ולהדריך בפורומים מגוונים, בנושאי דיני העבודה. 

     
שלומי לחנה  

שלומי לחנה 

יועץ אסטרטגי שיווקי. מומחה בתחומי השיווק, המכירות והשירות. סגן נשיא לשכת היועצים העסקיים בישראל ויו"ר ועדת ההדרכה של ל.ה.ב. מרצה מוביל בבית הספר למינהל עסקים של המכללה למינהל, במרכז לצמיחה פיננסית ובמסגרות חוץ אקדמיות נוספות.

     
איה תמרי | יועצת ומאמנת לכלכלת המשפחה. מומחית לניהול הכסף במשפחה.  

איה תמרי

יועצת ומאמנת לכלכלת המשפחה, מומחית לניהול הכסף במשפחה. מעבירה בקביעות ייעוץ אישי, סדנאות והרצאות בתחום כלכלת המשפחה ומובילה עשרות משפחות לשינוי ורווחה כלכלית.

     
טל שמשון | יועץ עסקי בכיר.  

טל שמשון

יועץ עסקי בכיר. מרצה בכנסים עסקיים, סדנאות ופאנלים מקצועיים, ואורח קבוע בפינה כלכלית עסקית בתוכנית הבוקר של פאולה ולאון בערוץ 12/קשת. בעשור האחרון, טל יחד עם צוות היועצות והיועצים שלו מלווים מאות בעלי עסקים, מנהלים וארגונים לאזור ההצלחה שלהם, מתוך שליחות ורצון עז לעזור לכמה שיותר בעלי עסקים לנסח את החזון העסקי, לתרגם אותו ליעדים אופרטיביים וללוות אותם בתהליך ההתפתחות שלהם ושל הצוותים אותם הם מנהלים במטרה לשפר את התוצאות העסקיות שלהם ולהגיע לגרסה הטובה ביותר שלהם. 

     
עו"ד ונוטריון איריס ירדני  

עו"ד ונוטריון איריס ירדני 

עורכת דין כ 30 שנה, מוסמכת לעריכת ייפוי כוח מתמשך ובוררת מטעם רשם האגודות השיתופיות. משרדה עוסק בתחום המסחרי ובדיני עבודה וגם בתחום של צוואות, ירושות, ניהול עיזבונות, הסכמים בין יורשים, וייפוי כוח מתמשכים. 

     
איתי צור  

איתי צור

מהנדס תעשייה וניהול, ומזה 18 שנים, יועץ, ומרצה עסקי מוביל. מתמחה בתקשורת בין אישית בתהליכים עסקיים כגון ניהול משא ומתן, מכירות, קבלת החלטות ועוד. בעל ניסיון רב בביצוע הרצאות והדרכות בחברות ועסקים בארץ ובעולם. 

     
ד"ר יעל הדס  

ד"ר יעל הדס 

מנהלת הוצאת ספרים שוקן, ראשת התכנית לכלכלה בבית הספר הבינלאומי באוניברסיטת רייכמן ובעלת אתר האינטרנט כלכלה לכל שמטרתו להנגיש ידע כלכלי לציבור.

     
ניר ווקנין  

ניר ווקנין

מדריך בצוות אוריינות דיגיטלית בעמותת יוניסטרים הפועלת לפיתוח חשיבה, יזמות, חדשנות טכנולוגית בפריפריה כדי להבטיח שוויון הזדמנויות

     
נרדין ארמלי  

נרדין ארמלי

בעלת תואר ראשון בניהול וסוציולוגיה, מנחת קבוצות יועצת משכנתא ויועצת לכלכלת המשפחה, חברת הנהלה באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה. מרצה ומנחה סדנאות בנושאי כלכלה אישיים ומשפחתיים בכל הארץ, מלווה אנשים ומשפחות להתפתחות כלכלית אישית. מגישה ועורכת תכנית רדיו כלכלית ברדיו אלנאס, רדיו אזורי בערבית. 

     
חגית זהבי | מדריכת הורים, מרצה ומנחת קבוצות הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך.  

 חגית זהבי

מדריכת הורים, מרצה ומנחת קבוצות הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך.

     
מוחמד מסאלחה  

מוחמד מסאלחה 

רו"ח וכלכלן, מנהל המרכז הכלכלי לפיתוח יזמות עסקית, בעל ניסיון של יותר מ 16 שנים בליווי עסקים ויזמים ובגיוס אשראי עסקי. 

     
איקבאל דחמה עדוי  

אקבאל דחלה עדוי 

יועצת אסטרטגית. מומחית בעולם השיווק, המכירות והשירות. בבעלותה חברה בשם "שארק אסטרטגיה ושיווק" שמספקת שירותי ייעוץ וליווי לרוב החברות המובילות במשק בתהליכי גיבוש ויישום של אסטרטגיה עסקית, שיווקית ותקשורתית. מאמנת עסקית מובילה בחברה הערבית. 

     
מוטי אזולאי  

מוטי אזולאי

יזם, מייסד קבוצת מגדלור לעסקים, חברה לייעוץ אסטרטגי לצמיחה עסקית, העוזרת לחברות לפתח מנועי צמיחה חדשים, סופר ומומחה בהשבחת חברות. בעל ניסיון בעבודה עם מנכ"לים והנהלות של החברות המובילות בארץ ובעולם. דוקטורנט לניהול החוקר השבחת חברות באמצעות דיגיטל. 

     
עדי לוי  

עדי לוי

בעלת רישיון יעוץ פיננסי ופנסיוני, עוסקת בתחום למעלה מ 20 שנים, אחראית על התחום המקצועי במערך הייעוץ הפנסיוני בבנק הפועלים ומרצה מטעם המרכז לצמיחה פיננסית

     
דני גיגי  

דני גיגי

המנהל המקצועי של מערך הייעוץ הפנסיוני ותכנון פרישה של בנק הפועלים. נמצא בתחום כבר 40 שנה, החל דרכו כמנהל מחלקת קופות הגמל של הבנק. עם רפורמת בכר המשיך והקים את מערך הייעוץ הפנסיוני ותכנון הפרישה של בנק הפועלים. נחשב כאחד הוותיקים והמומחים בתחום ורואה בהעמקת האוריינות והידע הפיננסי בקרב הציבור כשליחות. 

     
אלעד דרמון  

אלעד דרמון 

מנכ"ל Digital Culture - תרבות דיגיטלית. יועץ דיגיטלי ומדריך לתרבות דיגיטלית בארגונים. מרצה בכנסים ומעביר סדנאות במטרה לצמצם פערים דיגיטליים בארגונים, וליצור שינוי תפיסה דיגיטלי. 

     

שותפים לדרך 

שותפים לדרך