חזרה ללוח ההרצאות

אבל בא לי - הצבת גבולות פיננסייים לילדים

אבא ושני בניו עומדים בדוכן ומוכרים לימונדה

כללי

"אמא, אבא, תקנו לי...", "אבל לכולם יש...", "אבל זה לא פייר...."
כולנו מכירים היטב את המשפטים האלה, אבל לא תמיד יודעים כיצד נכון להגיב עליהם, ומהי הדרך להקנות לילדינו חינוך וכלים להתנהלות כלכלית נכונה. במהלך ההרצאה, נלמד כיצד להציב גבולות פיננסיים לילדינו, ונקבל כלים מעשיים לתקשורת מקדמת עם ילדינו בנושאים כלכליים.

למי זה מתאים?

ההרצאה מיועדת להורים המעוניינים ללמד את ילדיהם עקרונות של אחריות כלכלית, ולהקנות להם יסודות להתנהלות פיננסית נכונה בחייהם הבוגרים. 

על מה נדבר?

  • איך להמשיך לשמור על הגבולות ועל שגרה נעימה במשפחה גם בזמן סגר.
  • מה באמת חשוב בגידול ילדים? ואיך לא לאבד את המצפן ההורי שלי
  • למה הגבולות שלי זזים - מעגל השחיקה ההורי
  • איך להציב גבולות בצורה שמכבדת את הילד ואת ההורה
  •  איך לנצל את הזמן יחד להשקעה בחינוך פיננסי - רעיונות להדרכה פיננסית לילדים באמצעות משחק והתנסות

מרצה

ההרצאה מתקיימת בשיתוף עם מכון אדלר

 

מכון אדלר הוקם לפני למעלה מ-50 שנה, ע"י קבוצת אנשי טיפול בהדרכת פרופסור דרייקורס, תלמידו וממשיך דרכו של אדלר. ייעודו של המכון לתרום לשיפור היחסים בחברה בישראל, על ידי יישום גישתו ההומניסטית-פסיכולוגית-חברתית של ד"ר אלפרד אדלר, המבוססת על עקרונות הדמוקרטיה במהותם: חופש האדם לבחור, אחריות אישית לתוצאות הבחירה, שוויון ערך האדם, כבוד הדדי ופיתוח תחושת שייכות באמצעות תרומה ומועילות.

 

 

 

*המידע המופיע באתר הינו כללי ומטרתו להרחיב ידע בהקשר של תכנון פיננסי. שימו לב כי המידע יכול להיות חלקי ולכן אינו יכול להוות תחליף לייעוץ פרטני. אין לראות במידע האמור לעיל משום ייעוץ, המלצה, חוות דעת או תחליף לייעוץ מקצועי המותאם ללקוח באופן אישי. תוכן ומועד ההרצאות עשוי להשתנות יש להתעדכן באתר.

**הזום מופעל על ידי מפעיל חיצוני ולא על ידי הבנק או מי מטעמו 

ההרצאות הקרובות

---