חזרה ללוח ההרצאות

מתחברים לאנרגיה סולארית ונפרדים מחשבון החשמל

עקרונות האנרגיה סולארית והדרכים בהן היא יכולה להוות הזדמנות כלכלית עבורינו.

אדם עומד על הגג ומתקין פאנלים סולארים

כללי

רובנו מכירים את המונח "אנרגיה סולארית" ויודעים שמדובר באנרגיה ידידותית לסביבה. אולם מעבר לכך, בכוחה של אנרגיה סולארית לסייע לנו לחסוך משמעותית בחשבון החשמל של הבית או העסק, ואף לייצר עבורנו מקור הכנסה נוסף.

במהלך ההרצאה תכירו את עקרונות הטכנולוגיה הסולארית, תלמדו כיצד לבחון את הכדאיות הכלכלית שבהקמת מערכת סולארית על גג הבית או העסק שלכם, ותקבלו כלים יישומיים לקבלת החלטה מושכלת יותר.

*הנתונים עדכנים ליום ההרצאה והם עלולים להשתנות בכל עת

 

משך ההרצאה כשעתיים וחצי.

למי זה מתאים?

ההרצאה מיועדת לכל אדם שבבעלותו או שבכוונתו לרכוש מבנה עם גג פנוי, ומעונין להוזיל את עלויות צריכת החשמל או לייצר מקור הכנסה נוסף. 

על מה נדבר?

  • אנרגיות ירוקות, בהתמקדות על מערכת פוטו-וולטאית
  • היכרות מודל מונה נטו ועקרונות ההסדרה החדשה
  • בחינת הכדאיות הכלכלית שבהקמת מערכת סולארית (עלות מול תועלת)

מרצה

רו"ח דן צרויה

מבעלי חברת "אתגרים", משרד ייעוץ עסקי ופיננסי המספק שירותי ניהול כספים, ליווי חברות, ליווי והקמת מערכי פעילות עסקית חדשים ועוד. בעל ניסיון של כ-20 שנים כרו"ח מוסמך וכמנהל כספים של חברות ועסקים מובילים בארץ ובחו"ל.

 

*ייתכנו שינויים בזהות המרצה

 

עלות

ההשתתפות בהרצאה אינה כרוכה בתשלום אולם מותנית ברישום מראש.

קיום ההרצאה מותנה במספר מינימלי של נרשמים.

 

 

 

*האמור כאן הינו בבחינת מידע והסברים כלליים בלבד. אנא שימו לב כי המידע יכול להיות חלקי או לא מעודכן. אין לראות במידע זה או באיזה מחלקיו משום ייעוץ, המלצה, חוות דעת או תחליף לייעוץ מקצועי המותאם ללקוח באופן אישי. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

ההרצאות הקרובות

---