דף הבית

מי אנחנו?

המרכז לצמיחה פיננסית

 

כל אחד מאיתנו שואף להצלחה ולצמיחה פיננסית. כולנו רוצים להשיג את היעדים שהצבנו לעצמנו, ולהגשים את החלומות שלנו. אבל איך משיגים צמיחה פיננסית? 
 

 

הצלחה בתחום הפיננסי היא לא עניין של מזל או של כישרון מולד, אלא תוצאה ישירה של החלטות טובות שקיבלנו במהלך הדרך. השאלה הבאה, כמובן, היא איך נדע לקבל החלטות טובות? ובכן, אנחנו מקבלים החלטות פיננסיות טובות כשיש לנו את הידע והכישורים הדרושים לכך - ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

 

אנחנו במרכז לצמיחה פיננסית מאמינים כי כל אחד - בין אם הוא אדם פרטי, משפחה או עסק - יכול לשפר את התנהלותו באופן שיסייע לו להגשים את שאיפותיו, אם רק יעמדו לרשותו הידע והכלים הנחוצים. מתוך תפיסה זו שמנו לעצמנו למטרה לשמש כבית של למידה, הדרכה, ידע וכלים לצמיחה פיננסית, עבור כל מי שרק מעונין בכך.

 

בני-נוער, חיילים, סטודנטים, משפחות צעירות, משפחות בוגרות, שכירים, עצמאים ומנהלי עסקים קטנים, כל אחד מכם נדרש לקבל החלטות פיננסיות בהתאם לנקודת הזמן המסוימת שבה הוא נמצא. לכן התאמנו במיוחד את מערכי הלימוד ומגוון הכלים המקצועיים לשלב בו אתם נמצאים בחייכם, לצומת הפיננסי שבו אתם ניצבים ולהחלטות שעליכם לקבל.

 

המרכז לצמיחה פיננסית הוקם ביוזמתו ובתמיכתו המקצועית של בנק הפועלים, אולם מטרתו לתרום משמעותית לצמיחה הפיננסית של כל אחד ואחד מכם, ללא כל קשר לשאלה לאיזה בנק אליו אתם משתייכים. כאן, באתר המרכז, תוכלו לקרוא וללמוד על הנושאים שמעניינים אתכם במיוחד, ואף להירשם לסדנאות שרלוונטיות עבורכם.

 

 

אנו מציעים להיות השותפים שלכם לדרך, ומאמינים כי הניסיון שלנו יסייע לכם לקבל החלטות טובות יותר, שיקדמו אתכם במסע להגשמת החלומות שלכם.

גגג

 

פרופסור צבי אקשטיין

יועץ אקדמי למרכז לצמיחה פיננסית:
פרופסור צבי אקשטיין 

 

פרופ' צבי אקשטיין, המכהן כדיקאן ביה"ס טיומקין לכלכלה וכמנהל מכון אהרן למדיניות כלכלית במרכז הבינתחומי, מלווה את המרכז לצמיחה פיננסית בייעוץ פדגוגי ואסטרטגי שוטף. 
  

במהלך העשורים האחרונים, התפרשה פעילותו המקצועית של פרופסור אקשטיין על-פני הסקטור הציבורי והפרטי כאחד. במסגרתה שימש כדירקטור וכיועץ בכיר לחברות ולארגונים מובילים במשק, להם סייע בהתוויה וביישום מדיניות כלכלית במגוון תחומים. בנוסף שימש כחבר בוועדות ציבוריות וממשלתיות, וכמשנה לנגיד בנק ישראל (2006-2011). 


הליווי המקצועי שניתן למרכז לצמיחה פיננסית ע"י פרופ' צבי אקשטיין מבטיח הנגשת תכנים מקיפים, איכותיים ובלתי תלויים לציבור הרחב, במטרה לסייע לו בקבלת החלטות פיננסיות טובות בצמתי חיים מגוונים, ובשיפור התנהלותו הכלכלית. 

 

 

צוות המרכז לצמיחה פיננסית

 

נעמה    

נעמה הלוי פאר

מנהלת המרכז לבנקאות חברתית

רנין מורדי גליה רוח-נוי מירב ברנשטיין
רנין מורדי גליה רוח-נוי מירב ברנשטיין